O spoločnosti

Pri akejkoľvek ceste, či už za rozprávkovým putovaním alebo na pracovnej ceste, musíte byť zastihnuteľný dvadsaťštyri hodín denne sedem dní v týždni. Veď súčasne dochádza k tisícom udalostí: biznis partner uzatvorí obchod roka, syn povedal prvé slovo... Ako dôležité sú pre Vás tieto správy a ako veľmi by sa chcelo o nich dozvedieť bez omeškania a v najúplnejších podrobnostiach! Práve preto cudzie slovo „ROAMING“ tak rýchlo prešlo do slovníka každodenného používania a stalo sa tak takým blízkym.

Spoločnosť «UAB A Telecom, organizačná zložka» oficiálne zastupuje záujmy estónskeho mobilného operátora «TopConnect» na slovenskom trhu. «TopConnect» - je mobilný operátor, ktorý pôsobí na trhu mobilných komunikácií viac ako 15 rokov a má sieť distribútorov vo viac ako 60 krajinách sveta a zástupcov  vo viac ako 80 krajinách sveta.

Roamingové karty boli vytvorené špeciálne pre cestovanie do zahraničia. Majú univerzálny štandard GSM a širokú sieť pokrytia vo viac ako 200 krajinách sveta. Široké spektrum poskytovaných služieb a špeciálnych ponúk, ktoré uspokojí požiadavky dokonca aj toho najnáročnejšieho používateľa. Jednoducho si porovnajte ceny hovorov na karte SIM-SIM so službami roamingu „domácich“ mobilných operátorov a začnite šetriť na volaniach už teraz.

Spätnú väzbu  o fungovaní sim-karty môžete zanechať  na adrese: info@simsim.sk

Vaše pohodlie a hospodárnosť – je našim cieľom!