Partnerský program pre prepravné spoločnosti

Súčasná ekonomická situácia netoleruje neracionálne mrhanie peňažnými prostriedkami, ktoré by mohli byť oveľa racionálnejšie využité v prospech rozvoja Vašej spoločnosti. Technický pokrok učinil možným pre každého jednotlivca zostať v kontakte dvadsaťštyri hodín denne sedem dní v týždni rovnako ako doma, tak aj v zahraničí. Kvalitné, ale hlavne cenovo výhodné mobilné spojenie v zahraničí dosahuje oveľa hlbšieho významu, najmä ak od neho závisí práca celej firmy.

Rovnako aj trh mobilnej komunikácie sa rázne hýbe napred, poskytujúc všetky najekonomickejšie a najkvalitnejšie služby roaminga. Spoločnosť  «UAB A Telecom, organizačná zložka» s radosťou ponúka inovatívny produkt – roamingové sim-karty SIM-SIM.

Výhody sú jednoznačné:

  • Žiadne paušalne poplatky ani viazanosť
  • Bezplatné prichádzajúce hovory neobmedzene približne v 130 krajinách
  • Odchádzajúce hovory v 130 krajinách  0,23 eur/min (v EU do všetkých sieti, mimo EU vrámci SIMSIM)
  • Pokrytie takmer v 200 krajinách – s nízkymi cenami odch. hovorov. Tarify tu (link)
  • Nízke ceny GPRS prenosu. Cenník tu (link)
  • Náklady máte maximálne pod kontrolou. Pred každým telefonátom ste informovaný o aktuálnom stave Vášho účtu. Prehľad o všetkých telefonátoch nájdete v On-line kabinete.
  • Bezplatné odosielanie SMS z našej stránky na simkarty SIMSIM
  • Množstvo doplnkových služieb: Nonstop tlmočník na linke v 93 svetových jazykoch, Osobný asistent, „Bezplatné volanie“ zo Skype, Bezplatné SMS-rozosielanie z webstránky, „Určenie miesta polohy užívateľa“, Príjem faxu na číslo SIM-SIM,  MMS, Trustive WiFi a iné.
Od 1. februára 2015 ak pretelefonujete na simkarte v kalendárnom mesiaci viac ako 20 minút prichádzajúcich hovorov, naúčtuje sa Vám na tejto simkarte kredit v hodnote 2 eur, ktorý môžete minúť na odchádzajúce hovory. Tento kredit je platný v danom mesiaci, v ktorom Vám bol pridelený. V prípade, ak v danom mesiaci uskutočníte odchádzajúce hovory v hodnote viac ako 2 eur, tak okrem skutočnej spotreby neplatíte nič navyše. (Aktualizácia platí iba pre podnikateľov a právnické osoby.)

Za dlhú dobu pôsobenia v spolupráci s prepravnými spoločnosťami na svetových trhoch «UAB A Telecom» značne rozšírila spektrum poskytovaných služieb a v maximálnej možnej miere adoptovala dostupný servis k požiadavkám takýchto organizácií. Medzi doplnkovými službami by bolo vhodné spomenúť najmä nasledovné:

 

Naša spoločnosť sa pridržiava individuálneho prístupu ku každému klientovi a poskytuje široké spektrum možností spolupráce.

Pre Váš vyšší komfort naša spoločnosť môže ponúknuť niekoľko variantov práce:

  • možnosť užívateľov využívať sms-správy a prijímať prichádzajúce hovory (sms-roaming + prichádzajúce hovory)
  • úplný balíček služieb (možnosť využívať telefonovanie a sms-správy)

Manažéri «UAB A Telecom» Vám vždy ochotne poskytnú všetky nevyhnutné informácie a rozpracujú formu činnosti komfortnú práve pre Vás.

Spoluprácou s nami, nielenže šetríte vlastné peniaze, ale nestrácate nič navyše!