O SIM-SIM

Zvykli ste si mať to najlepšie? Nesúhlasíte s tým, aby ste strácali vlastné prostriedky zbytočne? Držíte krok s technologickým pokrokom?

Vaše riešenie sú roamingové sim-karty SIM-SIM!

Roamingové karty SIM-SIM boli vytvorené špeciálne pre cesty do zahraničia. Majú univerzálny štandard GSM (sieť 3G v Japonsku a Kórei) a podporujú všetky obvyklé funkcie (sms-správy, GPRS). Vysoká kvalita spojenia je garantovaná vo viac ako 190 krajinách sveta, pretože v krajine, v ktorej sa nachádzate, Vás obsluhuje niekoľko tamojších operátorov. Fráza „Volaný účastník je momentálne nedostupný“ pre Vás viac neplatí!

Cena služieb spojenia je fixovaná a nezávisí tak od času dňa, obsluhujúceho operátora, či tarifného harmonogramu. Tarify na všetky služby príjemne prekvapia aj toho najnáročnejšieho klienta. Jednoducho si porovnajte ceny hovorov so sim-karty SIM-SIM so službami roaminga „domácich“ mobilných operátorov a začnite šetriť na rozhovoroch už dnes.

Doplnkovou výhodou je absencia akýchkoľvek poplatkov a lehôt pôsobenia, po ktorom by dochádzalo k zablokovaniu sim-karty. Dokonca aj pri nulovom stave účtu môžete prijímať prichádzajúce hovory vo väčšine krajín sveta (približne 130) , čo v celistvosti vylučuje možnosť ostať bez akéhokkoľvek spojenia v zahraničí.

Nešetríte – Jednoducho nemíňate nič navyše!