Trustive Sim WiFi

SIM-SIM predstavuje službu TrustiveSimWiFi, ktorá Vám umožňuje získavať prístup k celosvetovej sieti WiFi na účet sim-karty.

Trustive je vedúcim medzinárodným providerom bezkáblového internetu WiFi od roku 2003. SIM-SIM a Trustive vytvorili tandem, ktorý užívateľom SIM-SIM poskytuje možnosť pripojiť sa ku viac ako 300 000 bodom prístupu ku WiFi na celom svete. Trustive neustále rozširuje množstvo prístupových bodov a je lídrom na tomto trhu.

Teraz môžete využívať účet sim-karty pre platbu za prístup WiFi. Jednoducho a pohodlne, bez poskytovania údajov o kreditnej karte! (Manuál na použitie)

Musíte súhlasiť, že pripojenie k Internetu nevychádza lacno, obzvlášť počas cestovania. SIM-SIM ponúka alternatívne riešenie s lákavými cenami.

SIM-SIM ponúka 3 druhy balíčkov TrustiveWiFi:

Balíček Wifi Aktivácia Cena v EUR bez DPH
Cena v EUR
60 min *146*1060# €5.99 €7.19
150 min *146*1150# €13.99 €16.79
600 min *146*1600# €44.99 €53.99

Dôležité!

  • Balíček Wifi je účinný v priebehu 90 dní od prvého použitia.
  • Každý balíček WiFi je možné aktivovať s pomocou mobilného telefónu so sim-kartou SIM-SIM, vytočením jednej z kódových kombinácií, uvedených vyššie a stlačením tlačidla volania. Používateľ získava login a heslo SMS správou, ak je na účte sim-karty dostatočné množstvo prostriedkov.
  • Použitím loginu a hesla získavate prístup k TrustiveWiFi na akomkoľvek zariadení, bez obmedzenia rozsahu prenosu. Využívať WiFi je možné súčasne len na jednom zariadení.

Overiť si počet zostávajúcich minút na účte a históriu WiFi pripojení je možné na stránke http://www.trustive.com/, použitím loginu a hesla obdržaných v sms správe.

Prístupové body Trustive Wi-Fi sú rozložené vo verejne prístupných miestach: letiská, reštaurácie a bary, železničné a autobusové stanice, campingy, konferenčné centrá, hotely, čerpacie stanice, nákupné centrá atď.

Existuje niekoľko spôsobov, ako nájsť prístupové body TrustiveWi-Fi:

  1. Pripojením sa k sieti WiFi, vždy hľadajte logotyp Trustive alebo vyberte Trustive v zozname providerov.
  2. Použite lokalizátor prístupových bodov na http://www.trustive.com/hotspots/.
  3. Použite zoznam SSID bezkáblových sietí, ktoré pracujú s Trustive (Tu)

Pre získanie bližších informácií o tejto službe, nás prosím neváhajte kontaktovať prostredníctvom elektronickej pošty support@simsim.sk