MobileMiles („Mobilné míle“)

Odteraz môžete zarábať bonusové body, komunikáciou mobilným telefónom so SIM-SIM v čase cestovania v zahraničí, využívajúc bonusové programy „Let“ a „Hotel“. Potrebné na to  je iba prejsť registráciu na stránke programu „Mobilné míle“ — www.mobilemiles.com

Ak už využívate jeden z programov „Mobilné míle“, je možné hneď začať zarábať body. Pokiaľ zatiaľ nie ste účatsníkom týchto programov, zájdite na stránku  registrácie na vyššie uvedenom odkaze.

Ako to funguje?

  • Používaním roamingu v zahraničí, získavate „míle“ alebo body.
  • Aby ste začali získavať „míle“ alebo body, musíte sa jednorázovo zaregistrovať na stránke www.mobilemiles.com.
  • Môžete tak zaregistrovať až tri telefónne čísla. Môžu to byť čísla Vašich príbuzných, priateľov, kolegov. S ich pomocou môžete zarábať dodatočné “míle” alebo body.
  • Služba je bezplatná a nenesie so sebou žiadne povinnosti

Prosím, navštívte stránku www.mobilemiles.com, aby ste zistili, ako sa zaregistrovať a prezreli si zoznam partnerov. Stránka zapojenia čísiel a Váš osobný kabinet sa budú nachádzať na uvedenej adrese.

Dôležité!

  • Môžete zarábať body iba s pomocou jedného bonusového programu („Let“ alebo „Hotel“).
  • Linka podpory užívtaeľov SIM-SIM neposkytuje konzultácie o bonusových programoch, a taktiež nemôže kontrolovať započítanie míľ. So všetkými otázkami sa obracajte na centrum podpory klientov MobileMiles: mobilemiles@travellingconnect.com.

Pre získanie bližších informácií o tejto službe, nás prosím neváhajte kontaktovať prostredníctvom elektronickej pošty support@simsim.sk