Hovory

Komunikácia bez hraníc!

Vysoká kvalita spojenia a výhodné tarify roamingových služieb – principiálny rozdiel SIM-SIM od ostatných ponúk.

Roaminogvé sim-karty SIM-SIM je možné používať v mobilných telefónoch štandardov GSM 900, 1800, 1900 (USA); 3G (Japonsko, Južná Kórea) pri vlastníctve telefónu podporujúceho 3G.

Tarify na odchádzajúce hovory sú vo všetkých krajinách fixované a nezávisí na práve obsluhujúcom mobilnom operátorovi, čase dňa či iných faktoroch. Pokrytie zahŕňa maximálne množstvo operátorov v krajine, v ktorej sa práve nachádzate, čo znamená, že slová „Volaný účastník je nedostupný“ sú minulosťou. Pritom tarify SIM-SIM  sú omnoho nižšie, než tie, čo ponúkajú operátori mobilných sietí pri aktivácii roamingu. Prichádzajú hovory (hovory, ktoré prijímate v zahraničí) sú vo viac ako 130 krajinách bezplatné.

Používa medzinárodné sim-karty SIM-SIM celá Vaša rodina alebo spoločnosť?

S radosťou Vám oznamujeme, že tarify na odchádzajúce hovory zo sim-kariet SIM-SIM na čísla SIM-SIM na území krajín s bezplatnými prichádzajúcimi hovormi stoja iba 0,23 eur s DPH. Špeciálne tarify sú rovnaké na odchádzajúce hovory zo sim-kariet SIM-SIM na číslo hlasovej pošty SIM-SIM na na území krajín s bezplatnými prichádzajúcimi hovormi.

Od 1. februára 2015 ak pretelefonujete na simkarte v kalendárnom mesiaci viac ako 20 minút prichádzajúcich hovorov, naúčtuje sa Vám na tejto simkarte kredit v hodnote 2 eur, ktorý môžete minúť na odchádzajúce hovory. Tento kredit je platný v danom mesiaci, v ktorom Vám bol pridelený. V prípade, ak v danom mesiaci uskutočníte odchádzajúce hovory v hodnote viac ako 2 eur, tak okrem skutočnej spotreby neplatíte nič navyše. (Aktualizácia platí iba pre podnikateľov a právnické osoby.)

(Operátor si ponecháva právo prinášať zmeny týkajúce sa taríf a zoznamu operátorov bez predbežného upovedomenia).

Neprehliadnite!

Pri práci s roamingovou sim-kartou SIM-SIM je potrebné brať do úvahy:

  • Režím odchádzajúceho hovoru „callback“

Call-Back (Spätný hovor) – pri spätnom volaní server prezváňa Vami uvedené telefónne číslo.

Po navolení čísla v medzinárodnom formáte a stlačení tlačidla volania, sa odchádzajúci hovor odosiela na server, kde program automaticky fixuje číslo volaného čísla užívateľa. Telefonát sa prerušuje a na obrazovke mobilného zariadenia sa zobrazuje "Waitforcall" (očakávajte hovor). O 5-10 sekúnd program prezváňa, Vy dostávate prichádzajúci hovor a ďalej nasleduje hlasová správa v anglickom jazyku o počte minút na účte v závislosti od krajiny, v ktorej sa nachádzate. Medzitým Vám program spája s užívateľom, ktorému ste chceli zavolať.

Celý proces sa uskutočňuje automaticky v priebehu niekoľkých sekúnd a neprináša so sebou žiadne obtiažnosti.

  • Menu sim-karty
Pri aktivácii sim-karty v menu telefónu sa automaticky objavuje doplnková ikona „SIM-menu“ / „TravelSIM“, ktorá značne rozširuje možnosti užívateľa.
  • Režim voľby čísla závisí od modelu telefóna

V závislosti od modelu Vášho mobilného zariadenia, sú možné rôzne spôsoby voľby odchádzajúcich hovorov:

+_kód krajiny_kód siete alebo mesta_číslo užívateľa

00_ kód krajiny_kód siete alebo mesta_číslo užívateľa

alebo

*146*00_ kód krajiny_kód siete alebo mesta_číslo užívateľa

S pravidlami odosielania sms-správ sa môžete podrobnejšie oboznámiť v časti Manuál

Nielenže šetríte svoje peniaze, ale nestrácate nič navyše!